اموزش ادرارسگ
26
تیر
7592

 

    برای آموزش دستشویی کردن سگ باید صبور باشید. شما این آموزش را از همان زمانی که توله سگ را وارد منزل می کنید باید شروع کنید. توله سگها تقریباً شش بار درروز باید خود را تخلیه کنند. یک توله سگ باید بلافاصله بعد از خوردن هر وعده غذا به بیرون برده شود ، زیرا شکم پر به روده و مثانه فشار می آورد.

    یک توله سگ تا 12 هفتگی نمی تواند دستشویی خود را نگه دارد زیرا نمی تواند عضلاتی را که موجب نگه داشتن دستشویی می شود را کنترل کند. قبل از این سن ، شما باید در زمانهای معین او را برای تخلیه به بیرون ببرید تا از دستشویی کردن او در سر تاسر منزل جلوگیری کنید. مراقب علائم ادرار و مدفوع باشید. مانند: دور خود گشتن سگ. اغب توله سگتان را بیرون ببرید. استفاده از جعبه برای سگ یا حبس کردن سگ در قسمتی از خانه که به راحتی قابل شست و شو می باشد ، برخی از راههایی می باشند که می توانید مطمئن شوید که توله سگ سرتاسر خانه را کثیف نکند. بسیار مشکل است اگر شما بخواهید به توله سگ خود در جایی که قبلاً دستشویی کرده و هنوز بو می دهد یاد دهید که دستشویی نکند.   درک کردن توله سگ یا سگ خود:

    روشهای مختلفی برای یاد دادن دستشویی به سگ وجود دارد. بسیار مهم می باشد که سگ خود را بفهمید و درک کنید. سگها دوست دارند که انسانها را خوشنود کنند. رمز این است که به سگها بفهمانید که از آنها چه می خواهید.

    سگها مانند انسانها فکر نمی کنند. اگر شما از دست سگتان ناراحت باشید ، او فکر می کند همان کاری که در آن موقع دارد انجام می دهد مورد پسند شما نبوده و به همین دلیل شما ناراحت شده اید. بطور مثال اگر سگ شما بر روی زمین دستشویی کند و شما ناراحتی خود را 5 دقیقه بعد از خرابکاری او نشان دهید ، او فکر می کند که خرابکاری بر روی زمین بد می باشد. ولی چون همان موقع او را تنبیه نکرده اید نمی فهمد که نباید این کار را انجام دهد. وقتی آنها دستشویی خود را می بینند سریع آن محل را ترک می کنند و از اینکه شما الآن آنرا می بینید و ناراحت می شوید ، پریشات می شود. به همین دلیل است که بسیاری از سگها در جاهای نا مناسب دستشویی می کنند و خود را خیلی برای این کاری که انجام داده اند گناهکار می دانند.
 
    بعضی از صاحبان سگ فکر می کنند که سگ آنها, می داند که کارش اشتباه است به همین دلیل یواشکی این کار را انجام می دهد ، در حالی که سگ واقعاً نمی داند که چه کار اشتباهی دارد انجام می دهد. او می داند که خرابکاری شما را ناراحت می کند ولی نمی داند که نباید این خرابکاری را انجام بدهد. سگ شما دو چیز را نمی تواند درک کند:

 1-خرابکاری

 2- عمل کردن

    رمز موفقیت این است که موقعی که دارد این کار را انجام می دهد بگیریدیش و به او بفهمانید که کارش درست نمی باشد. شما نیازی به زدن سگ خود ندارید. لحن صدای شما کافی است که به سگ بفهمانید که شما ناراحت هستید. محکم گفتن اینکه " نه! تو حق نداری تو خونه دستشویی کنی. نه! نه!" برای او کافی است. فوراً سگ خود را به بیرن جایی که برای دستشویی کردن مناسب است ببرید. اگر دوباره دستشوییش را آنجا انجام داد تشویقش کنید. تذکر: اگر سگتان در جای مناسب دستشویی کرد همیشه او را تشویق کنید.

    برای آشنایی بیشتر با اخلاق و رفتار سگ ، رئیس سگ و بنا کردن و نگهداری از حد و مرض سگ را بخوانید.    آموزش جعبه سگ:

    قبل از اینکه آموزش جعبه را شروع کنید ، آگاه باشید که سگی که تمام طول روز را در جعبه خود به سر می برد ، و در غروب برای انجام دادن کارهایش چند ساعت آزاد می شود و دوباره در جعبه اش گذاشته می شود، تبدیل به سگی عصبی ، مخرب ، ناراحت و پر سر و صدا می شود.  اگر شما تمام روز را مشغول به کار هستید ، باید کسی را پیدا کنید که بعد از ظهرها  سگتان را برای پیاده روی طولانی  بیرون ببرد. اگر همچین کاری برای شما غیر قابل انجام دادن است ، پس سگتان را فقط شبها در جعبه بگذارید. اگر شما تمام روز را کار می کنید و کسی را ندارید که سگتان را در طول روز بیرون ببرد ، شما باید اطاقی بدون فرش یا موکت در اختیار سگتان بگذارید. برای او پارچه یا روزنامه بگذارید تا در آنجا دستشویی خود را انجام دهد و همچینن غذا ، آب و اسباب بازی. شما باید رختخواب و غذا را در یک طرف اطاق و پارچه یا روزنامه برای دستشویی کردن را طرف دیگر اطاق قرار دهید. اسباب بازیها را در وسط اطاق برایش پخش کنید. سگها ماهی نیستند ، آنها نیاز دارند برای مشغول کردن ذهنشان دنبال چیزی بگردند ، پس به سگتان تعداد فراوانی اسباب بازی دهید. گفته می شود که سگها حیوانات غار نشینی هستند و به همین دلیل جعبه را دوست دارند ، ولی حتی اگر حیوانات غار نشین هم تمام طول روز را در جایی زندانی بودند دیوانه می شدند.

    شما برای یاد دادن دستشویی به سگ باید چند هفته وقت و انرژی خود را صرف او کنید. سعی و تلاشی را که شما الآن برای یاد دادن به سگتان می کنید ، تا آخر عمر او باقی می ماند

اموزش جعبه سگ به این روش می باشد: یک جعبه برای توله سگ خود بخرید و در 4-3 هفته اول ، زمانی را که با توله سگ خود نیستید او را در آن بگذارید. مراقب باشید که جعبه زیاد بزرگ نباشد ، باید به اندازه ای باشد که توله در آن بتواند بخوابد ، نه بزرگتر. سگها دوست ندارند که رختخواب خود را کثیف کنند به همین دلیل آموزش جعبه به آنها یاد می دهد که دستشویی خود را نگه دارند. شما باید همیشه در آنجا حضور داشته و بخوبی او را زیر نظر داشته باشید. به محض آنکه دیدید دارد عقب جلو می رود ، اطراف را بو می کشد یا بدور خودش می چرخد ، به سرعت او را به بیرون ببرید. در این زمان او دارد به شما می گوید "من می خوام یه جایی دستشویی کنم و مثل اینکه این فرش جای خوبی برای این کاره". نه ، شما آنقدر وقت ندارید که کفشهایتان را به پا کنید ، فقط او را سریع بیرون ببرید. صبور باشید و او را به عجله نیاندازید. او ممکن است احتیاج داشته باشد که چند بار برای دستشویی کردن بیرن برود. قبل از آنکه او را وارد خانه کنید 10 دقیقه به او برای انجام کارهایش فرصت دهید. به هیچ وجه موقعی که در این ماموریت هستید با او بازی نکنید. بگذارید تا بفهمد که برای انجام چه کاری بیرون آورده شده است.

    مطمن شوید که بعد از هر بار غذا خوردن و بازی کردن او را بیرون می برید و بعد او را در جعبه اش می گذارید. ثابت قدم باشید و برای این کار برنامه ریزی کنید. بطور عادی توله سگ شما چه زمانی خود را تخلیه می کند؟ در صبح؟ 10 دقیقه بعد از غذا؟ در نزدیکی وقت خواب؟ شما باید این زمانها را بخوبی بدانید.

    با توله سگ خود عادلانه رفتار کنید. او نمی تواند به تنهایی ساعتهای پایان ناپذیر را در جعبه خود بماند و دستشویی نکند. در زمانهایی که کار دارید ، باید به کسی بگویی که حداقل یکبار در روز (زمان ناهار مناسب تر است) توله سگ را بیرون ببرد.  او را برای پیاده روی های طولانی بیرون ببرید. سگ شما ماهی نیست ، او برای مشغول کردن ذهن و فکرش نیاز به چیزی دارد.

    مطمئن شوید هر کسی که برای آموزش دستشویی کردن سگ به شما کمک می کند از یک نقطه در حیاط و یک کلمه استفاده کند. همه افراد خانواده باید با نقطه ای که برای دستشویی کردن توله سگ در نظر گرفته اید موافق باشند. بوهایی که از دستشویی های قبلی به جا مانده است ، توله سگ را وادار می کند که دوباره برای دستشویی کردن به همان نقطه برود.  موقعی که سگتان را برای دستشویی کردن به همان نقطه دلخواه می برید بگویید "بیرون" یا هر کلمه ساده دیگر. همیشه از این کلمه استفاده کنید. ، بعداً این کلمه باعث ارتباط بین سگ و اعضای خانواده می شود.

    تا زمانی که سگ شما 5 ماهه نشده است ، شما باید او را مکرراً بیرون ببرید و تحت نظر داشته باشید. اما قبل از هر چیز ، شما باید به حیوان خود اعتماد داشته و با او ارتباط برقرار کنید و او می آموزد ، وقتی که با دستشویی کردن در جای مناسب شما را خشنود می کند ، آزادی بیشتری در خانه نصیبش می شود.

    آموزش روزنامه:

    اگر توله سگ شما از نژادی است که کوچک می ماند و شما می خواهید دستشوییش را در خانه انجام دهد ، آموزش دستشویی روی روزنامه مفید می باشد. چند لایه روزنامه را در گوشه ای دور از ظرف آب و غذا بگذارید. بعد از غذا توله سگ را روی روزنامه بگذارید. هر بار که توله سگ دستشویی کرد لایه بالایی روزنامه را بردارید و لایه های پایینی را دست نزنید. توله سگها دوست دارند جایی که بوی دستشویی می آید خود را تخلیه کنند و آن نقطه را از هر نقطه دیگر بیشتر دوست دارند.

    مهم:

    ثابت قدم واستوار باشید. به توله سگ خود اجازه ندهید روزی در جایی کاری را انجام دهد و روز دیگر او را از آن کار در آنجا منع کنید ، این کار باعث گیج شدن او می شود. هیچ وقت توله سگ آموزش ندیده را تنها در خانه بدون مراقب نگذارید. به توله سگتان اجازه دهید تا بفهمد که از او چه انتظاری دارید. سگها دوست دارند تا انسانها را خشنود کنند. همیشه سگ خود را برای اخلاق و رفتار خوبش تشویق کنید. هیچ تنبیه فیزیکی موثر تر از تشویق و دلگرمی نمی باشد.

     


   

 

بهترین ها برای شما

دریافت خدمات از مراکز تخصصی و دارای اعتبار علاوه بر تایید سلامت سگ شما باعث تضمین و راحتی خیال شما در نگهداری سگ می باشد.

title_61a61ac4efa6819778519001638275780
01

پانسیون سگ و پانسیون گربه

دراین مجموعه سگ ها وگربه های پانسیون شده عزیز شما درمحیطی مجزا ودرفضای بدون قفس دراتاقک های مخصوص نگه داری میشوندسگ ها وگربه ها درمحیطی کاملا ارام وبهداشتی زیرنظردامپزشک متخصص و24ساعته تحت مراقبت میباشند و غذا به انتخاب شما و در ساعات مشخص شده از جانب شما به آنها داده می شود

ادامه مطلب
title_61a61ac4efb1e14211034291638275780
02

آموزش و تربیت سگ

گلدپت بزرگترين ومعتبرترين مرکز آموزش و تربيت سگ به طورمقدماتي وپيشرفته آموزش سگ باجديدترين متدهاي تربيت سگ زيرنظربرجسته ترين مربيان کارآزموده,آموزش و تربيت سگ به صورت 100%تضميني انجام ميگردد.تربيت سگ بنا به خواسته شماهم ميتوانددرمحل وياپانسيون مرکز انجام گردد..

ادامه مطلب
title_61a61ac4efbdc10783307521638275780
03

فروشگاه لوازم جانبی سگ

فروش انواع لوازم جانبی سگ و گربه شامل فروش قلاده سگ,فروش شامپوسگ, فروش اسباب بازیسگ, فروش برس سگ, فرش شانه سگ, فروش غذا سگ, فرش ظرف غذا سگ وانواع لباسهای زمستانی سگ وتابستانی,سبدحمل وجای خواب و....ازمعتبرترین برندهاباقیمتی مناسب. در صورت تمایل می توانید محصول مورد نیاز خود را به صورت تلفنی سفارش داده و در اسرع وقت محصول خود را بوسیله پیک در محل دریافت نمائید.

ادامه مطلب
title_61a61ac4efc8c17409129841638275780
04

آرایش سگ وگربه

گلدپت مفتخراست که سگ وگربه شمارابا بهترین مدل هابیارایدوآرایش مدل دارسگ وگربه راانجام دهددراین مرکز ارایشگران باتجربه برای ارایش سگ وگربه,کوتاهی مو,ناخن وهمچنین شستشوی درخدمت شماهستندقابل ذکراست که دراین مرکزآرایش سگ وگربه بدون بیهوشی انجام میگیرد.

ادامه مطلب

آموزش سگ

پت شاپ گلدپت
  این امر بسیار مهم می باشد که بلافاصله بعد از آنکه توله سگ را به خانه آوردید شروع به آموزش دادن او کنید. این آموزشها
پت شاپ گلدپت
اگر در منزل به تازگی سگ نگهداری می کنید و دستشویی کرن سگ برای شما مشکل ساز شده است با کمک این مقاله آموزش دستشویی رفتن
پت شاپ گلدپت
نمیتوانید از سگ انتظار داشته باشید که پارس نکند چرا که پارس کردن سگ غریزه ذاتی در او می باشد همانند گریه کردن در

خدمات ما

مرکز تخصصی گلدپت مفتخر است که کلیه امکانات لازم برای حیوانات دوست داشتنی شما فراهم آورده است.

 
آموزش تربیت سگ

موجب افتخار ما می باشد که شما را در مرحله به مرحله کارهای ضروری حیوانتان همراهی می نماییم.

 
تربیت سگ

آموزش گام به گام تربیت سگ برای داشتن سگی آرام و مطیع، یک تربیت صحیح سگ از وظایف ما می باشد .

 
فروش غذای سگ

فروش غذای خشک سگ از برندهای نام آشنا با توجه به استانداردهای تهیه غذای سگ برای حیوانات محبوب شما در گلدپت میسر شده است.

 
پانسیون سگ

پانسیون سگ بدون قفس در غرب تهران به صورت کاملا تخصصی و شبانه روزی از افتخارات گلد پت می باشد.

 
شستشوی سگ، آرایش سگ

کوتاه کردن موی سگ با جدیدترین مدل های روز به انتخاب شما و شستشوی موی سگ با برترین برندهای شامپو را بر عهده ما بگذارید.

 
فروش لوازم جانبی سگ

فروش لوازم مورد نیاز سگ شما از جمله فروش قلاده سگ، فروش باکس حمل سگ، و غیره در پت شاپ گلدپت موجود میباشد

تماس با ما

جهت پشتیبانی و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

 
تهران
 
0912-8472147 | | 0919-5955531 |
 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Contact Info

Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.